Renault odkrywa karty, Talisman w wersji Estate

Rozmiar tesktu A A A
-
Renault odkrywa karty, Talisman w wersji Estate
Na początku lipca zaprezentowany została nowy model Renault Talisman w nadwoziu sedan. Teraz tuż przed targami IAA, które odbędą się we Frankfurcie 15 września. Francuski producent zdejmuje płachtę z modelu w nadwoziu kombi. Samochód ma zapewnić ten sam komfort podróżowania co wersja sedan z tym wyjątkiem, że można przewieźć w nim dużo więcej. Nowy model Renault Talisman, kryje w sobie statyczną linię z delikatnymi rysami sportu. Samochód w finalnej wersji powinien pojawić się na rynku w pierwszym kwartale 2016 roku.


Fot. Renault

Najważniejszym elementem w kombi to jego bagażnik oraz możliwości przewiezienia rzeczy. Wobec wersji sedan, w której pojemność bagażnika wynosi 608l oraz dodatkowe 25l w pojemnych schowkach w rozmieszczonych w pojeździe. W przypadku kombi przy złożonych siedzeniach ta pojemność wynosi ponad 1700l. Dodatkowo płaska powierzchnia pozwala na przewiezienie przedmiotów o długości do 2.01m. W przypadku nie złożonej tylnej kanapy długość wynosi 1.12m.

Fot. Renault

Pod maską nowego Renault dostępne będzie pięć jednostek. Dwie benzynowe oraz trzy wysokoprężne. Turbodoładowane silniki napędzane benzyną prezentują się następująco TCe150 z mocą 150 KM oraz TCe200 z 200 KM. W przypadku jednostek wysokoprężnych zaczynają one się następująco dCi110 110 KM, dCi130 130 KM oraz dCi160 160KM. Kierowca będzie miał możliwość wyboru trybu jazdy. Dając możliwość dostrojenia samochodu idealnie do warunków panujących na ulicy.

Fot. Renault

Renault Talisman to całkowicie nowe podejście francuskiego producenta pod kątem komfortu. Tym razem Renault odrobił lekcje i zamiast pchać się własnymi rozwiązaniami do klienta adaptują to co sprawdziło się u konkurencji. Oprócz możliwości ustawiania fotela kierowcy w 10 pozycjach, dodatkowo dochodzi funkcjonalność masażu. Za dobrą atmosferę odpowiedzialny będzie system nagłośnienia stworzony przez firmę Bose. Multimedia oraz urządzenia mobilne zarządzane będą poprzez system Rlink2, który wyposażony jest między innymi w 7” dotykowy ekran. Duża ilość aplikacji, które ułatwiają sterowanie samochodem można w każdej chwili rozszerzać.

Fot. Renault

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-08-26 22:54:59
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Renault-odkrywa-karty--Talisman-w-wersji-Estate

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt