Rinspeed Etos, kolejny koncepcyjny samochód

Rozmiar tesktu A A A
-
Rinspeed Etos, kolejny koncepcyjny samochód
Szwajcarska marka Rinspeed słynie ze swoich samochód koncepcyjnych, w całej swojej historii istnienia pokazała już dwadzieścia dwa koncepcyjne pojazdy . Prezentując każdego roku w Genewie kolejny pomysł, który zawsze poszerza horyzonty aktualnych trendów na rynku. Jednak tym razem marka ta odeszła od swojej tradycji. Dotychczas wszystkie premiery odbywały się podczas rodzimych targów w Genewie na początku marca. Tym razem miejsce na premierę to targi CES w Las Vegas w 2016 roku.


Fot. Rinspeed

Nowy koncepcyjny model Ʃtos idzie zgodnie z trendami motoryzacji oraz o krok dalej. Samochód napędzany jest silnikiem hybrydowym oraz posiada system do autonomicznej jazdy. Nie było by w tym nic nadzwyczajnego gdyby ten system nie posiadał możliwości uczenia się samemu na drodze. Dodatkowo aby poprawić komfort podczas jazdy na autopilocie kierownica składa się i cofa się w kierunku kokpitu. Kolejne innowacyjne rozwiązanie to własny dron. W tym wypadku Ʃtos otrzymał fruwającego przyjaciela, który ma nie tylko robić zdjęcia z góry jak jedziemy, ale dodatkowo na wzór pomysłu Amazona być w stanie odebrać mniejsze paczki po drodze.

Być może zmiana Rinspeeda daty premiery będzie miało na celu pokazaniu w pełni produkcyjnego samochodu w Genewie. Czy jednak firma pozostanie wierna swoim koncepcyjnym samochodom. Wiele z zaprezentowanych rozwiązań przez Rinspeed na pewno za kilka lat będą bardzo przydatnym wyposażeniem dodatkowym.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-10-12 22:19:00
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Rinspeed-Etos--kolejny-koncepcyjny-samochod

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt