Rynkowy sukces trzeciej generacji Skody Superb

Rozmiar tesktu A A A
-
Rynkowy sukces trzeciej generacji Skody Superb
Z taśm produkcyjnych zjechała 100 tyś Skoda Superb. Trzecia generacja największego modelu oferowanego przez czeskiego producenta sprzedaje się rewelacyjnie. Tą ilość samochodów udało się wyprodukować po zaledwie roku od rynkowego debiutu. Skoda Superb w sprzedaży jest dopiero od marca 2015. Dodając nowy sukces do wyniku dokonanego przez poprzednie generację samochodów Skoda Superb, model ten znalazł 850 tyś nabywców licząc od 2001 roku.


Fot. Skoda

Tak dobry wynik w tak krótkim czasie nie może jednak dziwić. Samochód mimo, że należy do producenta klasyfikowanego poniżej segmentu premium, dostarczył pojazd właśnie takiego pokroju w odpowiedniej niskiej cenie. Udany design oraz zaawansowane technologie także są mocną stroną nowego samochodu oferowanego przez Skodę. Skoda Superb nie zawodzi także w zakresie bezpieczeństwa, model ten zdobył pięć gwiazdek w testach zderzeniowych bez największego problemu. Ponadto Skoda Superb może zostać wyposażona w zaawansowane technologiczne systemy bezpieczeństwa aktywnego.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-05-20 17:25:27
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Rynkowy-sukces-trzeciej-generacji-Skody-Superb

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt