Seat Alhambra - młodszy brat Sharana

Rozmiar tesktu A A A
-
Seat Alhambra - młodszy brat Sharana
Alhambra, jako największy wśród samochodów Seata, doczekał się nowej odsłony. Nowy model bazuje w 100% na niedawno wprowadzonym do sprzedaży Volkswagenie Sharan. Mimo pokrewieństwa tych dwóch modeli w niemal każdej części konstrukcyjnej i technologicznej, inżynierom Seata udało się stworzyć całkowicie odmieniony oraz indywidualnie prezentujący się samochód.


Design

Alhambra mimo swoich prawie 5 metrów wygląda na samochód dosyć delikatny. Opływowa i niemal gładka linia tworzy sportowy design. Wystrój reflektorów nadają samochodowi bardziej agresywnej tożsamości. Obszerne tylne drzwi, które odsuwają i zasuwają się automatycznie – (opcja dostępna na zamówienie) - dają dużą swobodę podczas wsiadania do samochodu, nawet dla 3 rzędu pasażerów .

Wnętrze

Nowa Seat Alhambra rozpieszcza swoich pasażerów pod względem miejsca. Przy 4,85 cm długości i 1,9 m szerokości, Van ten jest jednym z większych w swojej klasie. Także gdy chcemy przewieźć trochę większego lub bardziej obszernego bagażu, samochód przy swojej pakowności 2430l, nie powinien nas zawieźć. Siedzenia zarówno z przodu, jak i w każdym z tylnych rzędów, są wygodne i pozwolą na bezproblemową, komfortową dłuższą podróż.

Silniki

Pod względem silników wybór wśród 4 jednostek:

Benzyna
1.4 150KM 240Nm

Diesel
2.0 CR 140KM 320Nm
2.0 CR DSG 140KM 320Nm
2.0 CR 170KM 350Nm

Podsumowanie

Koncern Volkswagena po raz kolejny strzela sobie w kolano, wprowadzając na rynek prawie idealną kopię swojego dużo droższego modelu. Klient, któremu nie będzie zależało na logo VW, a będzie potrzebował wyłącznie wygodnego, obszernego i pakownego VAN'a, do przewożenia rodziny jak i do użytku firmowego, znajdzie w tym modelu spełnienie swoich marzeń - oszczędzając przy tym nawet kilkanaście tysięcy zł.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


BOSCH - 2012-08-18 10:32:14
Wiedza doświadczenie i umiejętności to cechy, które muszą posiadać mechanicy pojazdów samochodowych. Naprawa wtryskiwaczy common rail wymaga tych cech gdyż są to najbardziej skomplikowane wtryskiwacze jakie dotąd wyprodukowała firma Bosch. Oczywiście trwają cały czas prace nad udoskonaleniem tego typu wtryskiwaczy i pomp choć ciężko powiedzieć kiedy dostana się do masowej produkcji. Naprawa tych wtryskiwaczy i tak na razie nie będzie możliwa ponieważ firmy bronią się jak mogą bo na czym się zarabia dobre pieniądze jak nie na sprzedaży nowych pomp i wtryskiwaczy common rail. Pierwsze generacje wtryskiwaczy i pomp można było naprawiać bardzo profesjonalnie co można zobaczyć w procesach regeneracji na .Bardzo wiele firm zwłaszcza z krajów azjatyckich próbują tworzyć repliki tych części , ale są one bardzo niskiej jakości i nie warto ich montować bo przebiegi na nich są połowę krótsze https://www.wtryskiwacz.com/etapy.html niż na oryginalnych częściach boscha. Jedynie części firmy delphi common rail można spokojnie montować i spełnią w samochodzie swoją role prawie jak fabrycznie nowe części, ale to wyjątek. Regeneracja naprawa wtryskiwaczy na częściach delphi jest opisana szczegółowo na https://www.wtryskiwacz.com Doskonały sprzęt daje rewelacyjne efekty , które są nie do zdobycia bez tak precyzyjnych narzędzi które zapewniają dokładność pomiarów nawet do jednego mikrona. Wiele przedsiębiorców z branży motoryzacyjnej próbuje kopiować te maszyny ale bez powodzenia. Naprawa wtryskiwaczy na tego typu sprzętach jest nie dokładna mało precyzyjna co finalnie przekłada się na efekt końcowy w postaci wielu usterek podczas eksploatacji zwłaszcza samochodów ciężarowych robiących miliony kilometrów rocznie. Bosch Service nie idzie na tania jakość bo wiadomo ,że to się w perspektywie czasu nie opłaci, a dobrze zainwestowane nawet duże pieniądze w naprawę na wysokim poziomie zwróci się wielokrotnie. Adres takich stanowisk naprawczych jest na https://www.wtryskiwacz.com/blisko.html i wcale nie tak daleko od siebie jak mogło by się wydawać. Na pewno warto wszystko zobaczyć osobiście do czego zachęcamy.

Paweł Robert Kostecki - 2010-11-07 23:55:51
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Seat_Alhambra___mlodszy_brat_Sharana

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt