Seat Ateca trzeci filar sukcesu marki w Poznań

Rozmiar tesktu A A A
-
Seat Ateca trzeci filar sukcesu marki w Poznań
Seat Ateca to pierwszy SUV w ofercie hiszpańskiej marki. Koncepcyjne auto tego modelu pojawiło się na zeszłorocznych targach w Genewie. Na początku tego miesiąca, także w Genewie premierę miał Seat Ateca. Zaledwie miesiąc po swoim oficjalnym pokazie, samochód będzie można podziwiać w Poznaniu. Na targach Motor Show 2016, które otwarte będą dla publiczności już od 1 kwietnia. Hiszpański producent wiąże bardzo duże nadzieje z tym modelem, stawiając go na równi z samochodami Ibiza oraz Lean, które są filarami sukcesu Seata.


Fot. Seat

Nazwy dla modeli samochodów hiszpańskiego producenta Seat biorą się zawsze od krain geograficznych Hiszpanii. W tym wypadku Seat zawitał do malowniczej prowincji Saragossa i stąd zapożyczył nazwę dla swojego pierwszego SUVa. Najnowszy model dostępny będzie z jednostkami napędowymi sięgające mocą od 115 KM do 190 KM. Może tak jak bliźniaczy model Tiguan z grupy Volkswagen, Seat Ateca będzie także dostępny w wersji Hybrid plug-in? Czas pokaże, ale sukces samochodów z tym typem napędu raczej wskazuje na taki scenariusz.

Fot. Seat

Seat Ateca będzie gwiazdą na stanowisku hiszpańskiego producenta, ale nie jedynym modelem, którego będzie można zobaczyć. Oprócz wspomnianego SUVa, na targach pojawią się także lider sprzedaży w segmencie dużych rodzinnych samochodów Alhambra, stylowy miejski Ibiza jak też Leonem. Dodatkowo na stanowisku Seata pojawi się gość specjalny Gosia Rdest. Zaprezentuje ona swoją nową maszynę wyścigową Seat Leon Cup Racer.

Fot. Seat

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-03-25 22:28:44
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Seat-Ateca-trzeci-filar-sukcesu-marki-w-Poznan

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt