Seat Ibiza Cupster, kabriolet z okazji 30 urodzin

Rozmiar tesktu A A A
-
Seat Ibiza Cupster, kabriolet z okazji 30 urodzin
Podczas spotkania Wörthersee Treffen 2014 miłośników samochodów z pod egidy niemieckiego VW, Seat zaprezentuje z okazji 30 urodzin modelu Ibiza specjalną wersję samochodu. Najnowszy produkt Hiszpańskiego producenta bazuje na sportowej edycji Ibizy Cupra. Dzięki temu model nie tylko zawdzięcza mocną jednostkę napędową, ale także dynamiczną sylwetkę.


Fot. Seat

Na temat wyglądu samochodu można dyskutować, każdemu użytkownikowi podoba się coś innego. W przypadku Seata Ibizy Cupstera, hiszpańscy designerzy postanowili objąć bardzo odważna górną linię. Samochód wygląda jak po chirurgicznym usunięciu dachu. Dodatkowej soli do rany dosypali podnosząc tylną partie samochodu. Przez te dwa zabiegi model ten prezentuje się dość odważnie, zaś wizualnie dużo szerszy i dłuższy.. W zaprezentowany modelu wobec swoich seryjnych kolegów kierowca siedzi aż o 80 milimetrów niżej.

Tak jak wcześniej wspominane, model bazuje na Cuprze. Stąd też pod maską tego samochodu, znalazła się 180 konna jednostka z automatyczną 7 biegową dwu-sprzęgłową przekładnią. Całą moc silnika wyciśnięto z 1.4l turbodoładowanej jednostki.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-05-21 21:36:07
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Seat-Ibiza-Cupster--kabriolet-z-okazji-30-urodzin

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt