Seat otwiera nowy salon w Krakowie i pod Poznaniem

Rozmiar tesktu A A A
-
Seat otwiera nowy salon w Krakowie i pod Poznaniem
Seat to jedna z marek samochodowych, która zalicza z roku na rok jedne z największych wzrostów sprzedażowych na naszym rynku. Nie może więc dziwić szybkie inwestycję w rozwój nowych lokalizacji sprzedażowych aby podołać podaży. Na początku roku na mapie Polski pojawiły się dwie nowe lokalizacje. Jedna z nich zlokalizowana została w Krakowie przy ulicy Jasnogórskiej 60, a zarządzać będzie nim grupa PGD. Tutaj salon będzie miał powierzchnię 1008m², z czego 380 m² przypadnie części ekspozycyjnej, pozwalająca zaprezentować nawet 9 modeli. Pozostała część przeznaczona zostanie na serwis. Druga nowa lokalizacja znalazł się pod Poznanie w Suchym Lesie na ulicy Obronickiej 150. Całkowita powierzchnia tej lokalizacji będzie wynosić 1266 m², część ekspozycyjna obejmie powierzchnię 466 m². Pozostała część przeznaczona zostanie na część serwisową oraz stację kontroli pojazdów. Także tutaj równocześnie będzie można wystawić 9 modeli hiszpańskiej marki.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-02-19 19:08:09
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Seat-otwiera-nowy-salon-w-Krakowie-i-pod-Poznaniem

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt