Seat poszukuje nazwę dla swojego nowego SUVa

Rozmiar tesktu A A A
-
Seat poszukuje nazwę dla swojego nowego SUVa
Hiszpańska marka Seat poszukuje nazwę dla swojego nowego SUVa, który na rynku zadebiutować ma w 2018 roku. Jak na razie nowy model nie ma jeszcze swojej nazwy , dlatego też Seat postanowił dać szanse wybrania oznaczenia modelu innym, swoim klientom. Propozycje można składać od dzisiejszego dnia aż do 22 czerwca, na stronie seat.com/seekingname. Lista najlepszych oznaczeń ogłoszona zostanie pierwszego dnia targów IAA we Frankfurcie, a więc 12 września. Głosowanie na ostateczne oznaczenie modelu odbędzie się od 12 do 25 września. Podczas składania propozycji nie będzie trzeba się ograniczać wyłącznie do hiszpańskich nazw geograficznych. Seat poszerzył kryteria o najlepiej opisujące markę, które łatwo jest wymówić w wielu językach. Premiera nazwy nowego SUVa hiszpańskiej marki Seat nastąpi 15 października.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-06-01 17:54:48
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Seat-poszukuje-nazwe-dla-swojego-nowego-SUVa

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt