Skoda Rapid piątym modelem w ofercie z instalacją gazową

Rozmiar tesktu A A A
-
Skoda Rapid piątym modelem w ofercie z instalacją gazową
Do grona samochodów czeskiego producenta z instalacją LPG dołącza już piąty model. Zamówienie takiej instalacji bezpośrednio u Skody wiąże się z kilkoma pozytywnymi aspektami. Jeden z nich to pewność, że zainstalowana instalacja gazowa będzie rzetelnie wykonana i zgodna z wysokimi wymogami, druga to taka, że kupujący zatrzymuje fabryczną gwarancje samochodu.


W przypadku Rapida, zmodyfikowana może zostać jednostka 1.2 MPI, którą wzbogaca się o instalację gazową marki Landi Renzo. Wszystkie niezbędne elementy zostały tak dopasowane, aby zapewnić długą i bezpieczną, a na dodatek ekologiczną eksploatację. Dzięki temu, w ciągu pierwszych lat użytkowania samochodu na gaz LPG, koszt instalacji może się zwrócić.

Specjalnie przygotowana strona przez skodę www.skodazlpg.pl pozwala obliczyć, kiedy taka instalacja będzie pracowała na swoją oszczędność.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2013-10-03 00:01:34
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Skoda-Rapid-piatym-modelem-w-ofercie-z-instalacja-gazowa

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt