Skoda stawia na młodych, nowy samochód z rąk stażystów

Rozmiar tesktu A A A
-
Skoda stawia na młodych, nowy samochód z rąk stażystów
Skoda FUNstar zaprezentowany zostanie po raz pierwszy szerokiej publiczności podczas 34. spotkaniu GTI na Wörthersee w dniach 13-16 maja. Samochód jest projektem 23 młodych stażystów Szkoły Zawodowej Skoda Auto. Zespół, który podjął się tego trudnego wyzwania stworzenia samochodu składał się z dwóch kobiet oraz dwudziestu jeden mężczyzn. Nad pracami młodych stażystów czuwał jednak cały czas projektant czeskiej firmy odpowiedzialny między innymi za najnowszą generację Skody Superb, Josef Kaban.


Fot. Skoda

Jest to już druga tego typu akcja zorganizowana przez czeskiego producenta. Ostatnim razem stażyści oparli swój nowatorski samochód o najmniejszy model w ofercie, Citigo. W tym roku, nie tak dawno debiutująca Fabia stała się dzięki ich pracy pickupem. Samochód otrzymał typową kolorystykę loga czeskiego producenta tj. połączenie srebrnego z zielonymi akcentami. W przypadku tego samochodu oświetlenie LEDowe wybrane zostało w kolorze zielonym, oprócz w światłach do jazdy dzienne ten element umieszczony został także pod nadwoziem, oświetlając ulicę pod pojazdem na zielono.

Fot. Skoda

Kolejne wyróżniające elementy czeskiego pickupa to jego 18” felgi, które także ozdobione zostały miejscami w zielone elementy. W ruch samochód wprowadzany jest dzięki turbodoładowanej 1.2 litrowej jednostce TSI o mocy 120KM. Kolejnym wyróżniającym elementem samochodu to jego nagłośnienie. 1400W zapewni samochodu idealny rozgłos. Dzięki takim projektom Skoda może liczyć zawsze na młodych i ambitnych pracowników. Po ukończeniu szkoły dyplomem, stażyści będą mogli ubiegać się o pewną i stałą pracę w zakładach Skoda i dalej rozwijać swój talent.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-05-07 19:54:59
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Skoda-stawia-na-mlodych--nowy-samochod-z-rak-stazystow

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt