Sportowy Coupe Lexus LC na trasie po Europie

Rozmiar tesktu A A A
-
Sportowy Coupe Lexus LC na trasie po Europie
Gorąco przyjęty podczas targów w Detroid oraz w Genewie przez publiczność oraz prasę model Lexus LC, trafi do salonów producenta dopiero na początku wiosny 2017 roku. Do tego czasu japońska marka segmentu premium postanowiła pokazać ten przepiękny sportowy Coupe większej rzeszy ludzi. Dlatego też samochód pojedzie na trasę pokazową po dużej części Europy. Niestety jak na razie wyposażony w turbodoładowaną 3.5l V6 lub V8 o pojemności 5l z układem hybrydowym model, nie ma ogłoszonego terminu zjawienia się nad Wisłą.


Fot. Lexus

Lexus LC to kolejne Coupe w ofercie japońskiego producenta, które zachwyca swoim sportowym duchem, oferując przy tym nad przeciętny poziom komfortu połączonego z wysokiej jakości systemem multimedialnym. Swoją trasę pokazową sportowy Lexus LC rozpocznie w słonecznym Madrycie. W stolicy Hiszpanii samochód będzie częścią stanowiska Lexusa na lokalnych targach samochodowych Madrid Motor Show. Kolejny przystanek atrakcyjnego Coupe będzie w Amsterdamie gdzie 18 maja Lexus LC będzie częścią wydarzenia #CreatingAmazing. Po tych lekkich pokazowych wydarzeniach, w kalendarzu japońskiego samochodu zaznaczony został pokaz na torze wyścigowym. Z tej okazji z Holenderskiego miasta samochód pojedzie na tor Nürburgring. Gdzie Lexus LC przejedzie jedną rundę przed rozpoczęciem się 24h wyścigu.

Fot. Lexus

Kolejny pokaz wyścigowy w terminarzu Lexusa LC będzie miał miejsce podczas Goodwill Festival of Speed. Tutaj samochód będzie mógł pokazać co tak naprawdę potrafi. Są to jak na razie pierwsze zatwierdzone terminy w kalendarzu nowego modelu Lexus LC.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-05-09 22:55:31
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Sportowy-Coupe-Lexus-LC-na-trasie-po-Europie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt