Sukces programu Ford Driving Skills for Life

Rozmiar tesktu A A A
-
Sukces programu Ford Driving Skills for Life
W tego rocznych warsztatach przygotowanych specjalnie dla młodych kierowców wzięło udział 800. Co daje całemu programu, który swoją pierwszą edycję miał rok temu 1 100 uczestników. Ford Driving Skills for Life uczy młodych kierowców wiele cennych umiejętności podczas prowadzenia samochodu, cm ma mieć bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo. Dlatego też pod okiem doświadczonych instruktorów uczestnicy uczyli się rozpoznawanie potencjalnych zagrożeń na drodze wynikające z zachowania innych uczestników ruchu drogowego. Do tego uczestnicy mogli dowiedzieć się jak kontrolować prędkość oraz utrzymywać bezpieczny dystans do następnego pojazdu. Nie zabrakło także warsztatów utrzymywania auta w sytuacja awaryjnych. Młodzi kierowcy także dowiedzieli się jakie bezpośrednie niebezpieczeństwo wynika poprzez rozmowę przez telefon podczas jazdy. Uzupełnieniem warsztatów była jazda w alko goglach oraz specjalnym kombinezonie, dzięki czemu mogli zobaczyć jak zmienia się czas reakcji po zużyciu alkoholu lub innych środków odurzających.


Fot. Ford

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-06-13 06:00:53
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Sukces-programu-Ford-Driving-Skills-for-Life

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt