Suzuki pozazdrościł Nissanowi i Maździe

Rozmiar tesktu A A A
-
Suzuki pozazdrościł Nissanowi i Maździe
Na targach w Paryżu światło dzienne ujrzy nowy model japońskiego producenta, znanego przede wszystkim z produkcji SUVów i małych miejskich samochodów. S-Cross - tak będzie się nazywał koncept, który wielkimi krokami przybliża się do czasu swojego oficjalnego debiutu na rynku.


Udział Suzuki w europejskiej sprzedaży samochodów jest marginalny z powodu kryzysu, a jego pozycja zagrożona. Tylko mocna ofensywa produktowa może coś tutaj zmienić. S-Cross to Crossover z segmentu C, taki jak bestseller w segmencie - Nissan Quashai - i bliska temu określeniu Mazda CX5. Nowy model Suzuki został zaprojektowany zgodnie z mottem "Emocje x Jakość x Aerodynamika".

Suzuki zapowiada nowoczesny i atrakcyjny wygląd, które mają sugerować niezawodność i solidność podczas projektowania i produkcji tego pojazdu. Na razie nie podano jednak więcej informacji na temat designu.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-09-12 19:02:52
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Suzuki-pozazdroscil-Nissanowi-i-Mazdzie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt