Toyota Hilux w limitowanej wersji GR Sport

Rozmiar tesktu A A A
-
Toyota Hilux w limitowanej wersji GR Sport
Japoński pickup, zwycięzca tegorocznej edycji Dakar, doczekał się wersji sportowej Toyota Hilux GR Sport, przygotowanej specjalnie przez Gazoo Racing. Auto w limitowanej do 535 egzemplarzy serii bazuje na najmocniejszej wersji czterocylindrowego silnika o pojemności 2.8l i mocy 177 KM. Maksymalny moment obrotowy jednostki to 450 Nm. Silnik współpracuje z z 6 biegową automatyczną przekładnią, a napęd przekazywany jest na obie osie. Idealne parametry do jazdy w terenie lub ciągnięcia ciężkiej przyczepy. Toyota Hilux w wersji GR Sport otrzyma dwukolorowy lakier, osadzona zostanie na 17 calowych felgach wraz z terenowymi oponami o rozmiarze 265/55. Model otrzymał nowy wzór atrapy chłodnicy oraz dodatkowe orurowanie. Samochód otrzymał wzmocnione elementy pod kątem zawieszenia i amortyzacji, tak aby poradzić sobie z trudniejszym terenem przy szybszych prędkościach. Auto w tej wersji niestety trafi wyłącznie na rynek RPA.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-07-12 15:10:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Toyota-Hilux-w-limitowanej-wersji-GR-Sport

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt