Volvo pokaże się w Poznaniu, przyjedzie z trzema premierami

Rozmiar tesktu A A A
-
Volvo pokaże się w Poznaniu, przyjedzie z trzema premierami
Nowości szwedzkiego producenta pojawią się na rynku dopiero za kilka miesięcy. Jednak Polscy klienci mieli już szanse w Warszawie i we Wrocławiu zobaczyć na żywo dwie nowości, model Volvo V90 oraz Volvo S90. Teraz nadszedł czas na Poznań. Podczas MotorShow 2016 w Poznaniu, które rozpoczną się dla publiczności 1 kwietnia i potrwają do 3. Wystawione zostaną te dwie nowości szwedzkiego producenta. Gdyby premier było mało, na stoisku Volvo zobaczyć będzie można także dodatkowo Volvo XC90 Excellence oraz nowy S60 Polestar.


Fot. Volvo

Volvo z nową rodziną modeli 90 zbudowane na płycie SPA zachwyca na całym świecie. Nowa generacja samochodów szwedzkiej marki, prezentuje się jeszcze bardziej doskonale. Bezpieczeństwo, które oferuje pierwsza testowana 90 model z przedrostkiem XC, przekroczył przewidzianą przez organizatora wykonującego testy skalę. Całą rodzinę nowych modeli Volvo XC90, Volvo S90 i Volvo V90 będzie można zobaczyć w Poznaniu. Szwedzi dodatkowo zaprezentują unikatową jedyną w swoją rodzaju wersje Excellence.

Fot. Volvo

Na targach w Poznaniu zobaczymy dodatkowo nową ulepszoną wersję model S60 opracowanego przez przydomową firmę tuningową Polestar. Oferuje więcej mocy wobec poprzednika. Poprawiona zostały także przekładnia automatyczna, która przełącza teraz błyskawicznie biegi. Samochody w wersji Polestar oferują więcej sportowych wrażeń, pozostają jednak wewnątrz prawdziwym luksusowymi krążownikami szos.

Fot. Volvo

Zapraszamy do naszej galerii z premiery samochodu w Warszawie. Galeria Volvo V90 i S90 w Warszawie
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-03-26 22:00:21
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volvo-pokaze-sie-w-Poznaniu--przyjedzie-z-trzema-premierami

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt