W cenniku modelu Nissan Juke pojawia się nowa pozycja

Rozmiar tesktu A A A
-
W cenniku modelu Nissan Juke pojawia się nowa pozycja
Japoński producent Nissan, wprowadza na krótki czas limitowaną serię samochodów Nissan Juke. Nowa wersja pojazdu oznaczona jako Dynamic, oparta będzie o model w odsłonie N-Connecta. Co gwarantuje już na start bardzo bogate wyposażenie. Miejski Crossover w swojej limitowanej serii dostępny będzie wyłącznie w dwóch lakierach, energiczny czerwony oraz klasyczny czarny oraz z czerwonym pakietem stylizacyjnym. Do tego w tej wersji dochodzą jeszcze nowe fotele, które pokryte zostały częściowo skórą. Nissan Juke w wersji Dynamic dostępny będzie wyłącznie z dwiema najpopularniejszymi jednostkami napędowymi. Benzynowa DIG-T 1.2l o mocy 115 KM oraz 1.5l dCi 110 KM. Cena modelu w wersji Dynamic dla pierwszej wymienionej jednostki zaczynać będzie się od 75 400 zł. Wysokoprężna odmiana Nissana Juke kosztować będzie od 84 200 zł.

Fot. Nissan

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-07-13 06:08:59
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/W-cenniku-modelu-Nissan-Juke-pojawia-sie-nowa-pozycja

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt