Warszawski Dakar na stadionie Narodowym zakończony

Rozmiar tesktu A A A
-
Warszawski Dakar na stadionie Narodowym zakończony
W sobotę odbyła się po raz kolejny coroczna impreza motoryzacyjna Verva Street Racing na stadionie Narodowym z tematem przewodnim Dakar. W tym celu zamieniono największy i najnowocześniejszy Stadion w Polsce w pustynię. Fani motoryzacji, który wykupili bilety mogli na żywo nie tylko oglądać zmagania Małysza, Przygońskiego lub też Grönholm, ale także w przerwach pomiędzy zawodami posłuchać zespoły Jamiroquai.


Przed rozpoczęciem się imprezy głównej, fani motoryzacji mogli przed stadionem narodowym w Pit Party pooglądać nie tylko maszyny Verva, które biorą udział w Dakarze ale także inne mocne maszyny, które przyspieszają bicie serca. Prawie 3 godzinny show na żywo oglądało ponad 15 tyś osób.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-09-21 18:02:05
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Warszawski-Dakar-na-stadionie-Narodowym-zakonczony

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt