Używany i jakość?

Rozmiar tesktu A A A
-
Używany i jakość?
W 99% oba te słowa nie idą w parze ze sobą. Przede wszystkim samochody używane, bardzo ciężko trafić na model bez wyraźnie widocznych lub ukrytych wad. Znalezienie dobrego, używanego modelu, do którego na dzień dobry nie trzeba władować minimum ceny zakupu, graniczy z cudem.


Na szczęście od tego roku sytuacja kupujących się zmieniła. Pojawił się nowy program sprzedażowy firmy Volvo, dający możliwość sprzedania samochodu używanego tej marki, przy którym mamy prawdziwą gwarancję, potwierdzającą jakość samochodu.

Samochody sprzedawane poprzez Volvo Selekt, to luksusowe pojazdy, które nie mają więcej niż 5 lat, a ich przebieg nigdy nie przekracza 150 tyś km - prawdziwych, nie kręconych. Kolejnym plusem jest gwarancja na okres jednego roku. Można by rzec "ok, super, więcej nie potrzebuję", jednak gdy wybrany model nam się nie spodoba, możemy go wymienić w ciągu 30 dni od zakupu, pod warunkiem, że nie przejechaliśmy w tym czasie więcej, niż 1500 km.

Program działa na terenie całej Europy, tz. nie jesteśmy przywiązani jedynie do rynku polskiego, lecz możemy otrzymać samochód z każdego innego kraju europejskiego, co wzmacnia szanse naszego zadowolenia z zakupu.

Jedynym minusem całej akcji jest fakt, że obecnie aby uzyskać informacje o dostępnych modelach, musimy się udać do salonu Volvo i tam dopiero możemy sprawdzić całą ofertę. Jednak pozostaje nadzieja, że takiej firmie jak Volvo, uda się tę procedurę usprawnić i za niedługo będzie można sobie przeglądać dostępne modele online.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


- 2011-01-23 18:28:39
Trochę przypomina Venge, ale z dużo mniejszym bagażnikiem.

Paweł Robert Kostecki - 2011-01-23 15:01:36
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowy_Mitsubishi_Colt_

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt