Audi RS3 LMS zwycięski 24 godzinny wyścig w Fuji

Rozmiar tesktu A A A
-
Audi RS3 LMS zwycięski 24 godzinny wyścig w Fuji
Niemiecki sportowy model Audi RS3 LMS jest aktualnie wyznacznikiem poziomu w serii wyścigów Super Taikyu Series w klasyfikacji TCR. Po dwóch wygranych rywalizacjach modelu, zespoły korzystające z niemieckiego auta radzą sobie bardzo dobrze. Potwierdzeniem jakości oraz wytrzymałości, samochody Audi mogły pokazać w trakcie 24 godzinnego wyścigu w Fuji. Podczas tej wymagającej rywalizacji sportowy Audi RS3 LMS zespołu DreamDrive wygrał rywalizację. Do sukcesu modelu w tym wyścigu przyczyniło się trzech kierowców Naoto Takeda, Takuya Shirasaka i Shozo Tagahara. Podczas 7 godziny trwania rywalizacji Audi przedostał się na prowadzenie i już nie oddała go do samego końca. Dla niemieckiego modelu to powtórka sukcesu z poprzedniego roku.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-05 12:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Audi-RS3-LMS-zwycieski-24-godzinny-wyscig-w-Fuji

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt