Audi RS3 LMS zwycięski 24 godzinny wyścig w Fuji

Rozmiar tesktu A A A
-
Audi RS3 LMS zwycięski 24 godzinny wyścig w Fuji
Niemiecki model Audi RS3 LMS jest aktualnie wyznacznikiem poziomu w serii wyścigowej Super Taikyu Series w klasie TCR. Po dwóch zwycięskich rundach zespoły korzystające z niemieckiego auta radzą sobie bardzo dobrze. Potwierdzeniem jakości oraz wytrzymałości samochodu był 24-godzinny wyścig na torze Fuji.


Podczas tej wymagającej rywalizacji sportowe Audi RS3 LMS zespołu DreamDrive odniosło zwycięstwo. Do sukcesu modelu przyczynili się kierowcy Naoto Takeda, Takuya Shirasaka oraz Shozo Tagahara. W siódmej godzinie wyścigu Audi objęło prowadzenie i nie oddało go już do samego końca rywalizacji. Dla niemieckiego modelu było to powtórzenie sukcesu z poprzedniego roku.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-05 12:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Audi-RS3-LMS-zwycieski-24-godzinny-wyscig-w-Fuji

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda





© 2010 - 2026 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt