Skoda Superb Combi w nowym nadwoziu już od 84 800 zł

Rozmiar tesktu A A A
-
Skoda Superb Combi w nowym nadwoziu już od 84 800 zł
Swoją oficjalną premierę najnowsza Skoda Superb w wersji kombi będzie świętować już podczas wrześniowych targów IAA we Frankfurcie. Model ten pojawi się tuż po swojej premierze w drugiej połowie września. Samochód wyceniony został na 84 800 dla wersji podstawowej na polskim rynku. Jest to dopłata w kwocie 3800 zł, która obowiązuje we wszystkich wariantach wobec Superba w sedanie.


Fot. Skoda

Wobec swojego poprzednika nowa Superb może pochwalić się większym bagażnikiem o 27l co daje w sumie pojemności 660l. Po złożeniu tylnej kanapy ta wartość wzrasta do niecałych 2000l. Tak jak wersja, która miała swoją premierę w Genewie tego roku, samochód otrzymał te same nowe wyposażenie oraz innowacyjne technologie wspierające kierowcę. Dodatkowo na start wersja kombi będzie dostępna w specjalnym finansowaniu. Superb Combi w wyposażeniu Laurent & Klement z silnikiem wysokoprężnym 190 KM mocy będzie można mieć już od 1353 zł netto miesięcznie w ofercie Skoda Leasing niskich rat.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-07-03 17:33:33
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Skoda-Superb-Combi-w-nowym-nadwoziu-juz-od-84-800-zl

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt