Fatalny start Audi w nowy sezon Formuły E

Rozmiar tesktu A A A
-
Fatalny start Audi w nowy sezon Formuły E
Debiutujący zespół niemieckiego producenta Audi w Formule E nie będzie najlepiej wspominać pierwszą serię wyścigów. Odbywający się w Hong Kongu inaugurujący sezon weekend wyścigowy czwartego sezonu Formuły E przyniósł tylko 11 punktów. Wynik mógł być zdecydowanie lepszy. Daniel Abt kierowca Audi Sport ABT Team podczas niedzielnego wyścigu przez linię mety przejechał jako pierwszy. Niestety z powodu błędu administracyjnego kierowca został zdyskwalifikowany. Jak na razie może cieszyć się jedynie 11 punktami, które zdobył w sobotnim wyścigu zajmując piątą pozycję. Drugi kierowca niemieckiego zespołu Lucas di Grasi spisał się jeszcze gorzej. Jego rezultat w ten weekend wyścigowy wyniósł 0 punktów. Aktualnie pierwsze miejsce w dopiero co rozpoczętym sezonie zajmuje Sam Bird kierowca zespołu DS Virgin zdobył w dwóch wyścigach 35 punktów. Za nim ze stratą zaledwie 2 punktów znajduje się Jean Eric Vergne, który prowadzi bolid zespołu Techeetah. Trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej ze stratą 6 punktów do lidera, zajmuje Felix Rosenqvist – kierowca Mahindra Racing. Kolejny weekend wyścigowy odbędzie się tym razem w mieście Marrakesz, Maroko 13 stycznia.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-12-05 08:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Fatalny-start-Audi-w-nowy-sezon-Formuly-E

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt