Inauguracja nowego sezonu Kia Lotos Race

Rozmiar tesktu A A A
-
Inauguracja nowego sezonu Kia Lotos Race
Dzisiaj rozpoczął się kolejny sezon Kia Lotos Race. Podczas deszczowej kwalifikacji, nic nie wskazywało na to aby podczas pierwszego wyścigu nad torem Hungaroring panowała przyjazna pogoda. Jednak jak to bywa na tym obiekcje pogoda potrafi się zmieniać z godziny na godzinę. Pierwsze cenne miejsce podczas inauguracyjnego wyścigu przypadło debiutantowi Kia Lotos Race Michałowi Śmigiel.


Fot. Kia Lotos Race

Przewaga pierwszego nad drugim zawodnikiem Karolem Urbaniakiem wyniosła zaledwie 0,281s. Jako trzeci przez linie mety przejechał Tokar, który tracił do pierwszego już 7,977 sekund. Czwarty na mecie ze stratą 15,546 zameldował się Rafał Berdyś. Drugi wyścig pierwszej serii odbędzie już jutro 3 maja, także na tym samym objecie.

Fot. Kia Lotos Race

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-05-02 22:40:07
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Inauguracja-nowego-sezonu-Kia-Lotos-Race

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt