Kwalifikacje do wyścigu w Austrii pełne kar

Rozmiar tesktu A A A
-
Kwalifikacje do wyścigu w Austrii pełne kar
Podczas sobotnich kwalifikacji posypały się liczne kary dla kierowców. Dzięki nim po raz pierwszy w pierwszej startującej dwójce nie zobaczymy żadnego kierowcy Mercedesa. Bottas miał od samego początku problemy z wykręceniem rezultatu dające mu aspiracje do objęcia pierwszego miejsca i wystartuje w niedzielę z trzeciej pozycji. Dobrze spisujący się Lewis Hamilton, który zakończył kwalifikacje na drugiej pozycji, zajechał drogę Kimi Raikkonenowi. Przez co cofnięty został o kilka pozycji w tył i wystartuje dopiero z czwartego miejsca. Na pierwszych dwóch miejscach zobaczymy rewelacyjnie spisującego się od pierwszego treningu młodego kierowcy Ferrari Charles Leclerca, tuż za nim wystartuje młody holender z Red Bull Max Verstappen. Na błędach co za tym idzie karach zawodników z tyłu stawki skorzystał Robert Kubica, który po raz pierwszy będzie miał okazję wystartować z wysokiej bo 17 pozycji. Czasy, który uzyskał podczas treningów oraz samej kwalifikacji, nie dają jednak cienia nadziei, że długo tak wysoko pozostanie – jednak nadzieja umiera ostatnia i trzymamy kciuki.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-30 10:45:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Kwalifikacje-do-wyscigu-w-Austrii-pelne-kar

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt