Bezpieczeństwo w samochodach dla najmłodszych

Rozmiar tesktu A A A
-
Bezpieczeństwo w samochodach dla najmłodszych
Volvo lider w zakresie bezpieczeństwa w samochodach wprowadzi na rynek nowe foteliki dziecięce. Wraz z firmą Britax-Römer, szwedzki producent stworzył nową generację siedzisk dla najmłodszych pasażerów. Jakość oraz poziom bezpieczeństwa nowych akcesoriów samochodów sygnowanych logo Volvo badane zostają we własnym centrum bezpieczeństwa. Oprócz wysokiego bezpieczeństwa Volvo zaoferuje najwyższą jakość komfortu dla maluchów, tak aby nawet najdłuższa podróż odbywała się spokojnie. Dzięki lepszemu rozmieszczeniu materiałów oraz zastosowanie nawet 80% bawełny, foteliki idealnie sprawdzać mają się zarówno w ciepłe jak też zimne dni.


Fot. Volvo

Ścisłą współpraca z liderem w zakresie fotelików dziecięcych jest także częścią projektu 2020. Data która ma wyznaczać rok, kiedy to w samochodzie Volvo, nikt nie zginie oraz nie będzie miał poważnych obrażeń, po wypadku w samochodzie tego producenta. Foteliki będą dostępne w trzech wersjach: dla dzidzi do 13kg lub 9 miesięcy; dla małych dzieci od 9 miesięcy do 6 lat oraz od 3 do 10 lat. Nowe bezpieczne siedziska dla najmłodszych pasażerów dostępne mają być na wybranych rynkach już na początku czerwca.

Fot. Volvo

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-05-11 19:53:24
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Czesci-samochodowe/Bezpieczenstwo-w-samochodach-dla-najmlodszych

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt