Multimedialna przyszłość marki BMW podczas targów w Las Vegas

Rozmiar tesktu A A A
-
Multimedialna przyszłość marki BMW podczas targów w Las Vegas
Interakcja pomiędzy kierowcą, a samochodem staje się z roku na rok coraz bardziej ważnym elementem podczas wprowadzania nowych pojazdów. Podczas zbliżających się targów elektronicznych w Las Vegas, które odbędą się od 6 do 9 stycznia. BMW przedstawi między innymi swoje nowości w tej dziedzinie. Ponadto zaprezentowane zostaną laserowe reflektory z inteligentnymi rozwiązaniami poprzez połączenie kilku technologi w samochodzie.


Fot. BMW

Sklep z aplikacjami jak na komórkę znajdą się w nowych BMW. W zależności od potrzeby będzie można ściągać specjalnie przygotowane aplikacje do samochodu i z nich w intuicyjny sposób korzystać. Aby móc korzystać z tych dogodności wszystkie samochody niemieckiej marki na terenie USA będą wyposażone w slot na instalacje karty SIM, tak aby samochód mógł być na bieżąco połączony z internetem. Ma to także inną zaletę, pojazd dzięki temu że jest cały czas online będzie można monitorować.

Fot. BMW

Reflektory laserowe zaprezentowana zostały już jakiś czas temu wraz z modelem i8. Jednak teraz to rozwiązanie otrzymało kilka nowości. Dzięki połączeniu czujników oraz różnych systemów monitorujących co się dzieje na drodze, światła idealnie dostosowują się do warunków panujących na drodze. Duża zaletą nowej technologi reflektorów to ten że doświetlają one drogę nawet do 600m długości, co jest wynikiem prawie 2 razy lepszym niż w przypadku tradycyjnych świateł.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-01-02 23:16:36
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Czesci-samochodowe/Multimedialna-przyszlosc-marki-BMW-podczas-targow-w-Las-Vegas

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt