BMW 8 powraca do oferty niemieckiego producenta

Rozmiar tesktu A A A
-
BMW 8 powraca do oferty niemieckiego producenta
W przeciągu najbliższych dwóch lat w cennikach bawarskiego producenta BMW zawita nowy, a zarazem stary model, BMW serii 8. Model po 19 latach nieobecności powróci do salonów. Pierwszy publiczny pokaz prototypowego wcielenia BMW serii 8 odbędzie się już 26 maja podczas Concorso d'Eleganza Villa d'Este we Włoszech. Finalna uliczna wersja auta zaplanowana została na rok 2018. BMW 8 zniknął z rynku zaledwie po roku od swojego wprowadzenia w 1998. W przeciągu tego krótkiego okresu producent wyprodukował zaledwie 31 062 egzemplarzy. Miejmy nadzieje że nowa generacja nie podzieli tego losu i będzie zdecydowanie bardziej popularna, mimo dosyć trudnego i specyficznego segmentu w którym model będzie operować.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-05-20 22:58:27
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/BMW-8-powraca-do-oferty-niemieckiego-producenta

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt