Byczy kabriolet - Lamborghini LP 700-4 Roadster

Rozmiar tesktu A A A
-
Byczy kabriolet - Lamborghini LP 700-4 Roadster
Najszybciej rozwijająca się moda w tym segmencie samochodów sportowych, dogoniła teraz także Lambroghini. Najlepiej sprzedający się samochód włoskiego producenta otrzymał nową wersję. Dzięki temu można cieszyć się nie tylko z super osiagów jednostki V12, ale także poczuć wolność we włosach.


Lamborghini LP700-4 Roadster w szybki sposób można zamienić wizualnie w prekursora tego modelu. Pomaga w tym wykonany z włókna węglowego dach, podzielony na dwie autonomiczne części, który można w każdej chwili bez problemu zamontować. Aby jeszcze bardziej wyróżnić ten model na rynku, LP 700-4 otrzymał specjalne 20 lub 21-calowe felgi.

Oczywiście w tylnej części znalazła się 6,5-litrowa, 700-konna jednostka, która katapultuje ten samochód od 0 do 100 km/h w zaledwie 3 sekundy. Całość zarządzana jest poprzez 7-biegową skrzynię automatyczną. Aby zwiększyć oszczędność samochodu w mieście, w silniku zastosowanie znalazła najnowsza technologia VW, która wyłącza cylinder, którego moc jest akurat zbędna. Kolejny system ekologiczny, to Start&Stop. Te rozwiązania dowodzą, że także i V12 może być samochodem ekologicznym.

Cena nowego kabrio od Lamborghini zaczyna się od 300 000 Euro, do ceny należy doliczyć jeszcze podatki.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-11-12 12:52:13
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Byczy-kabriolet-Lamborghini-LP-700-4-Roadster

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt