Cennik nowej Toyoty Avensis udostępniony

Rozmiar tesktu A A A
-
Cennik nowej Toyoty Avensis udostępniony
W połowie czerwca ruszy sprzedaż najnowszej wersji japońskiego przedstawiciela segmentu D. Toyota Avensis wraz z nowym nadwoziem przyniesie ze sobą szereg nowych rozwiązań i udogodnień wobec swojej poprzedniej generacji. Za podstawową wersję tego samochodu będzie trzeba zapłacić od 86 900 zł, czyli klient otrzymuje więcej nie płacąc nawet złotówki więcej. Już na start klienci będą mogli liczyć nawet do 13 tyś zniżki na nowy model Avensisa.


Fot. Toyota

Wspomniana cena dotyczy podstawowej wersji Toyoty Avensis w nadwoziu sedan z silnikiem benzynowym o pojemności 1.6l i mocy 132 koni mechanicznych. Oferta silników obejmuje jeszcze dwie dodatkowe jednostki benzynowe 1.8 oraz 2.0l. W przypadku wysokoprężnych silników producent udostępnił jednostkę 1.6l 112KM oraz 2.0 143KM.

Fot. Toyota

Już podstawowa wersja będzie posiadała między innymi 7 poduszek powietrznych, klimatyzację z elektronicznym panelem sterowania. System audi wyposażone w obsługę nośników USB oraz odtwarzacz CD. Nie mógł także zabraknąć LEDowych świateł do jazdy dziennej, jak też wielofunkcyjną skórzaną kierownicę. Samochód w salonach będzie można obejrzeć i przetestować już za miesiąc w weekend przypadający na 20-21 czerwca.

Fot. Toyota

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-05-15 23:56:25
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Cennik-nowej-Toyoty-Avensis-udostepniony

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt