Dacia wprowadza automatyczną przekładnię do Dustera

Rozmiar tesktu A A A
-
Dacia wprowadza automatyczną przekładnię do Dustera
Dacia Duster wyżej zawieszony samochód oferowany przez rumuńskiego producenta wprowadza do swojej oferty nowość. Silnik wysokoprężny dCi 110 oferowany będzie od stycznia 2017 roku z sześciobiegową automatyczną przekładnią wyposażoną w dwa sprzęgła. Jest to odpowiedź na rosnące zapotrzebowania na samochody z tą formą zmiany biegów – w przeciągu 12 lat sprzedaż samochodów z automatyczną skrzynia biegów wzrósł z 6 do 18 procent. Najnowsza technologia przekładni EDC ma zapewnić zarówno płynność jak też ekonomiczność zastosowanego rozwiązania w Dacia Duster. Wraz z wyborem automatycznej przekładni na pokładzie samochodu znajdzie się wspomaganie ruszania pod górę. Skrzynia biegów EDC dostępna będzie jak na razie wyłącznie w połączeniu z napędem na przednią oś.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-12-31 18:30:17
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Dacia-wprowadza-automatyczna-przekladnie-do-Dustera

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt