Ford EcoSport po lekkich zmianach

Rozmiar tesktu A A A
-
Ford EcoSport po lekkich zmianach
Rosnący rynek małych wyżej zawieszonych samochodów przyczynia się do coraz lepszego i bardziej zaawansowanego wyposażenia tych pojazdów. Konkurencja jak na razie wyprzedzała amerykańską firmę w tym segmencie. Jednak teraz to Ford ma swój ruch i wykorzystuje go perfekcyjnie. W Los Angeles amerykański producent samochodów zaprezentował nową odświeżoną wersję drugiej generacji modelu EcoSport. Ford EcoSport w tej wersji wysoko prawdopodobnie trafi także na nasz rynek. Prezentacja samochodu odbyła się jak na razie wyłącznie na rynek amerykański tak też wersja finalna na rynek Europejski może nieco się różnić.


Fot. Ford

Ford EcoSport zmienił się tylko lekko na zewnątrz. Nabierając bardziej wyraźnych rysów, dostosowując go jedynie do aktualnego języka projektowania samochodów amerykańskiej marki. Tak też nadwozie zyskało bardziej wyrazisty grill, z bardziej schodzącymi w bok reflektorami. Prawdziwa magia zadziała się wewnątrz, tutaj samochód prezentuje całkowicie nowe podejście, które najprawdopodobniej zawita także w późniejszym czasie we Fieście oraz pozostałych małych modelach Forda. Na pierwszy rzut oka widać duży 8 calowy dotykowy ekran, który z deską rozdzielczą połączony jest wyłącznie dolną krawędzią.

Fot. Ford

System pokładowy działa z wykorzystaniem SYNC3, a więc gdyby samochód trafił na polski rynek, był by on w stanie działać w języku polskim. System audio to bardzo ważny aspekt w niedużych miejskich samochodach, pokazała to już konkurencja. Gorszy nie będzie Ford, model EcoSport w najwyższej wersji dostępny będzie z 10 głośnikami o sumarycznej mocy 675W. Za system ten odpowiedzialny nie będzie Sony jak dotychczas, a Harman. Całkowita nowość w samochodach tej klasy, oprócz standardowych 12V wtyczek od zapalniczki oraz USB, samochód dysponować będzie prawdziwym 230V gniazdkiem w tylnej części pojazdu.

Fot. Ford

Pod maską EcoSport znajdą się ekonomiczne i wiele razy nagradzane tytułem silnika roku jednostki EcoBoost. Oprócz dotychczasowych trzycylindrowych napędów o pojemności 1.0l, dojdzie także 2.0l czterocylindrowa jednostka. Dostępny będzie także napęd na wszystkie cztery koła.

Fot. Ford

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-11-21 08:37:56
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ford-EcoSport-po-lekkich-zmianach

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt