Ford z dwiema specjalnymi wersjami Mustanga

Rozmiar tesktu A A A
-
Ford z dwiema specjalnymi wersjami Mustanga
Na początku 2017 rok Ford wprowadzi na rynek dwie specjalne wersje swojego muscel car Mustang. Będzie to wersja Black Shadow oraz Blue Edition. Obie wersje sportowego modelu dostępne są w wersji nadwozia fastback. Pierwszy z nich, Black Shadow będzie wyróżniał się 19” czarnymi felgami oraz czarnymi akcentami wzdłuż nadwozia. Pod maską znajdzie się 5.0l V8 o mocy 421 KM. Opcja lakierów ograniczona zostanie do 4 kolorów: biały, żółty, czerwony oraz niebieski. Druga wersja dostępna będzie tylko w kolorze niebieskim. Wybór jaskrawego i rzucającego się w oczy koloru jest już tradycją od 1969 roku, gdzie Ford na rynek wprowadza od czasu do czasu właśnie takie wersje lakierów. W przeciwieństwie dla Black Shadow pod maska dostępny może być silnik V8 jak też nowoczesna jednostka EcoBoost o pojemności 2.3l i mocy 317 KM. Wnętrze zdobić tej wersji zdobić będzie duży 8 calowy dotykowy ekran oraz system audio z 12 głośnikami oraz system SYNC3.


Fot. Ford

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-12-08 16:03:13
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ford-z-dwiema-specjalnymi-wersjami-Mustanga

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt