Hyundai idzie w ślady Toyoty, powstaje Genesis

Rozmiar tesktu A A A
-
Hyundai idzie w ślady Toyoty, powstaje Genesis
Koreański producent Hyundai idzie drogą Toyoty, która 26 lat temu uruchomiła swoją markę segmentu premium Lexus. W przypadku koreańskiego producenta marka będzie się nazywać Genesis, tak jak zaprezentowany w 2014 roku Hyundai Genesis. Samochód, który swoim wyposażeniem, stylem oraz poziomem bardzo mocno odróżniał się od pozostałych samochodów. Teraz to ten samochód będzie stanowić pierwszy pojazd nowej powstałej marki. Do końca 2020 roku marka Genesis ma mieć w ofercie 6 modeli. Oznaczenie samochodów będzie zaczynać się literką G ( od Genesis ) a rozmiar ma określać cyfra. Tak też pierwsze samochody, które znajdą się w ofercie Genesis będą oznaczone 70, 80 oraz 90. Jak pokazuje przykład z rynku amerykańskiego gdzie model Genesis radzi sobie wyśmienicie , krok ten może się okazać dla Koreańczyków tak samo rentowny jak 26 lat temu Lexus dla Toyoty.


Fot. Genesis

Za design nowych modeli marki Genesis odpowiedzialny będzie Luc Doncerwolke, projektant który wcześniej tworzył dla marek grupy Volkswagen – Audi, Bentley, Lamborghini, Seat oraz Skoda. Jednak na tym jego rola się nie skończy nie będzie tylko odpowiedzialny za samochody nowej marki, ale także za ten w nowych Hyundaiach.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-11-06 21:50:01
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Hyundai-idzie-w-slady-Toyoty--powstaje-Genesis

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt