Jeszcze bardziej ekonomiczna Opel Corsa

Rozmiar tesktu A A A
-
Jeszcze bardziej ekonomiczna Opel Corsa
Najnowsza generacja Opli Corsy, która debiutował w Paryżu będzie teraz dostępna także z napędem na gaz. Aktualna wersja Corsy już zasłynęła dzięki swojemu bardzo bogatemu wyposażeniu, które częściej widać w klasach wyżej niż w segmencie B. Do instalacji na gaz wykorzystany został silnik benzynowy o pojemności 1.4l i mocy 90 koni mechanicznych. Corsa z napędem zasilanym gazem dostępna będzie od 52 950 zł w przypadku nadwozia z trzema drzwiami oraz 54 250 zł w przypadku pięciu drzwi.


Fot. Opel

Samochód ma spalać tylko 7 litrów błękitnego paliwa, a dzięki niskim kosztom eksploatacji staje się bardzo poważną alternatywą dla wysokoprężnej jednostki 1.3 CDTI. Instalacja gazowa bardzo mocno poszerzyła zasięg samochodu, który dzięki połączeniu dwóch rozwiązań pozwala nowej Corsie na przejechanie nawet do 1200 km. Tak jak w innych wersjach samochód dostępny będzie z bogatą gamą wyposażenia, w którego skład wchodzi między innymi 7” dotykowy ekran wyposażony w system Intelilink.

Fot. Opel

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-05-08 21:27:14
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Jeszcze-bardziej-ekonomiczna-Opel-Corsa

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt