Kia z dwiema ważnymi premierami w Poznaniu

Rozmiar tesktu A A A
-
Kia z dwiema ważnymi premierami w Poznaniu
Najbardziej widowiskowe targi samochodowe w Polsce, które odbywają się w Poznaniu otwierają od 6 do 9 kwietnia swoje bramy. Podczas tych czterech dni targowych odwiedzający będą mieli możliwość zobaczenia na żywo dużą cześć gorących premier prosto z Genewy. Dwie z nich przygotowała koreańska marka Kia. Miejski maluch ze sportowym duchem, a więc Kia Picanto w wersji GT-Line oraz najbardziej sportowy model, który kiedy kol wiek miał na sobie logo koreańskiego producenta, Kia Stinger. Oprócz dwóch najświeższych nowości na targach zobaczyć będzie można równie takie modele jak Kia Rio w swojej najnowszej odsłonie czy też ekologicznego przedstawiciel segmentu D, Kia Optima PHEV.


Fot. Kia

Kia Stinger to najnowsze dzieło międzynarodowego zespołu inżynierów i projektantów zlokalizowanych w wielu zakątkach świata. Kia osiągnęła status globalny podkupując najlepszych specjalistów innym marką. Dzięki temu producent był w stanie zaprezentować nowy silnik 3,3 litrowy w układzie V6 spakowany w ładnym sportowym nadwoziu. Jednostka posiada moc 370 KM, wynik który dotychczas żaden inny model tego producenta nie osiągnął. Do tego dochodzi jeszcze 8 biegowa przekładnia automatyczna. Kia Stinger w Polsce w salonach oferowana będzie pod koniec tego roku.

Fot. Kia

Po wielu latach nastał czas na zmianę generacyjną w najmniejszym z samochodów Kia, modelu Kia Picanto. Samochód w swojej nowej odsłonie prezentuje się bardziej sportowo. Do tego dochodzie jeszcze wersja GT-Line, umożliwiające właścicielowi wyglądem zbliżyć się jeszcze trochę do prawdziwych sportowych modeli. Niestety w ofercie jak na razie brakuje godnego nadwoziu silnika. Oferta obejmować będzie dwie jednostki benzynowe o mocy 67 KM i 84 KM. Do tego wyposażenie auta wzbogacone zostało o wiele nowych opcji i dodatków.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-23 07:22:05
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Kia-z-dwiema-waznymi-premierami-w-Poznaniu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt