F1 Australia kwalifikacje, Vettel rozdzielił Mercedesa

Rozmiar tesktu A A A
-
F1 Australia kwalifikacje, Vettel rozdzielił Mercedesa
Jutro z pierwszego miejsca podczas inauguracyjnego nowy sezon wyścigu Formuły 1 w Australii rozpocznie Lewis Hamilton. Stanie on przed szansą trzeciej wygranej na tym torze w swojej karierze. Podczas wszystkich trzech rund kwalifikacyjnych był on najlepszy, równając się czasem jedynie podczas drugiej rundy kwalifikacyjne z nowym kolegą z zespołu Valterrim Bottas. Przez długi czas zapowiadało się, ze z pierwszego rzędu startować będą dwa bolidy Mercedesa. Jednak podczas trzeciej rundy kwalifikacyjnego to Niemiec Sebastain Vettel okazał się szybszy o 0.025 sekundy od Vallterii Botasa i finalnie to on wystartuje z pierwszego rzędu jako drugi podczas pierwszego wyścigu w nowym sezonie. Valleri Bottas jutrzejszą walkę o punkty rozpocznie za kolegą z zespołu Lewis Hamiltonem. Na czwartej pozycyj wystartuje kolejny groźny kierowca podwójny zwycięzca na tym torze Kimi Raikkonen. Kwalifikacja odbywała się bardzo spokojnie aż do momentu trzeciej rundy kiedy to lokalny heros Daniel Riccardo stracił panowanie nad bolidem i wylądował poza torem uszkadzając swój bolid doszczętnie i wystartuje jutro dopiero z 10 miejsca. Już jutro o godzinie 16 w Australii rozpocznie się pierwszy wyścig nowego sezonu. Z racji przesunięcia czasy w Polsce wydarzenie rozpocznie się o 7 rano.


Fot. F1

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-25 15:00:27
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/F1-Australia-kwalifikacje--Vettel-rozdzielil-Mercedesa

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt