Mercedes poszerza ofertę C-klasy o nowe Coupe

Rozmiar tesktu A A A
-
Mercedes poszerza ofertę C-klasy o nowe Coupe
Podczas międzynarodowych targów motoryzacyjnych IAA 2015 we Frankfurcie Mercedes pokaże nową odsłonę C-Klasy. Do tradycyjnego sedana i combi dołączy sportowe Coupe. W przeciwieństwie do swoich starszych braci nowa odsłona będzie stawiała na sportowy wygląd oraz sportowe wrażenie jazdy. Nowe walory widać np po obniżonym oporze powietrza wynoszące zaledwie 0,26 Cd. Nowy model Mercedesa pojawi się na rynku w grudniu 2015 roku.


Fot. Mercedes

Sportowe Coupe bazuje na sedanie, jednak z większym rozstawem osi o 8 cm i dłuższym nadwoziem o 9.5 cm. Jest to wymiar większy o 6 cm wobec poprzedniego modelu. Kolejna zmiana parametrów dotyczy zawieszenie, które obniżone zostało o 1,5 cm. Nowe nadwozie połączone z 17” calowymi także mocno podkreśla sportową formę usportowionego Mercedesa. Dodatkowo dostępny będzie pakiet AMG, który będzie zawierał wiele elementy sportowe nadwozia i 18” aluminiowe felgi.

Fot. Mercedes

Wnętrze przystosowane zostało do najnowszych trendów, które znajdują się w modelach Mercedesa. Najwyższa jakości skóra gwarantuje odpowiedni poziom komfortu. Wobec C-Klasy w sedanie samochód otrzymał bardziej sportowe wnętrze.

Fot. Mercedes

Sportowy design niestety nie zaczyna się sportowymi jednostkami. Silniki zaczynają się od 156 koni mechanicznych, jednak kończy się aktualnie na 245 koniach. Pomiędzy tymi jednostkami benzynowymi znajdzie się także dwa silniki wysokoprężne o mocy 170 i 204 KM. W przypadku silników benzynowych dostępne są jeszcze silniki o mocy 184 i 211 koni mechanicznych. Aby zapewnić najlepsze osiągnięcia dostępny jest także tryb pracy silnika.

Fot. Mercedes

Bezpieczeństwo także gra dużą rolę w tym modelu. Oprócz standardowych poduszek powietrznych oraz kilku dodatkowych systemów, samochód dostępny będzie także z systemem do automatycznego hamowanie przed przeszkodami jak też systemem do monitorowania pola martwego.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-08-14 20:59:33
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Mercedes-poszerza-oferte-C-klasy-o-nowe-Coupe

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt