Nadchodzi I zlot miłośników japońskiej marki Mitsubishi

Rozmiar tesktu A A A
-
Nadchodzi I zlot miłośników japońskiej marki Mitsubishi
Spółka MMC Car Poland importer samochodów japońskiej marki Mitsubishi obchodzi w tym roku swoje 20 lecie. Z tej okazji odbędzie się pierwszy oficjalny zlot miłośników japońskiej marki Mitsubishi w Polsce. Impreza na łonie natury będzie miała miejsce już 16 września i potrwa do 18 września w miejscowości Bronisławów, w województwie Łódzkim niedaleko zalewu Sulejowskiego. Importer przygotował szereg atrakcji w tym wyścigi aby uczcić rajdowy, terenowy i sportowy charakter samochodów marki Mitsubishi. Do dyspozycji będą trzy trasy, sportowa, turystyczna oraz turystyczno terenowa. Każda z tras będzie miała około 100 km długości. Będzie można także przetestować specjalne wersje modeli L200 Monster oraz Pajero Adventure na przygotowanym terenie do jazdy 4x4. Więcej na temat zlotu można znaleźć na specjalnie przygotowanej stronie zlotu.


I Zlot Mitsubishi
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-08-20 12:42:50
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nadchodzi-I-zlot-milosnikow-japonskiej-marki-Mitsubishi

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt