Nissan Qashqai w promocyjnej ofercie

Rozmiar tesktu A A A
-
Nissan Qashqai w promocyjnej ofercie
Nissan Qashqai to najlepiej sprzedający się crossover w Europie. Samochód bije rekordy popularności i zapewnił japońskiej marce sukces sprzedażowy. W ostatnim czasie marka odświeżyła ofertę jednostek napędowych w tym modelu. Teraz czas na kolejne zmiany, które mają raz jeszcze poprawić wyniki sprzedażowe. W ofercie Nissan model Nissan Qashqai dostępny będzie w bardziej atrakcyjnej ofercie cenowej. Nowe niższe ceny przekładają się bezpośrednio na lepszą ofertę dla klientów, którzy chcą skorzystać z finansowania. Podstawowa wersja samochodu Visia z silnikiem 1.3l o mocy 140 KM przy 5 letnim finansowaniu dostępna będzie w cenie od 698 zł miesięcznie. Najbardziej popularna wersja w Polsce N-Connecta przy tej samej jednostce kosztuje od 867 zł miesięcznie. Wszystkie model otrzymały dodatkowo przedłużenie gwarancji o dwa lata, co oznacza w sumie 5 lat gwarancji z limitem kilometrów do 100 000 km.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-05-17 07:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nissan-Qashqai-w-promocyjnej-ofercie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt