Nowa limitowana seria modeli Renault Captur oraz Renault Kadjar

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa limitowana seria modeli Renault Captur oraz Renault Kadjar
Renault od początku lipca wprowadził do polskich cenników limitowaną serię Night & Day. Wersja ta dostępna jest wyłącznie w modelach Renault Captur oraz Renault Kadjar. Pierwszy z wymienionych modeli dostępny jest już od 70 900 zł, a na rynku pojawi się w sierpniu. Drugi zaś od 97 500 zł i można go oglądać od teraz w salonach francuskiego producenta. Nowa wersja wyposażeniowa wprowadza bardzo bogate wyposażenie w dostępnej cenie do tych modeli.


Fot. Renault

W przypadku mniejszego modelu Captur wyposażenie obejmie między innymi czujniki parkowania z tyłu, automatyczna klimatyzacja, multimedialny system R-Link z nawigacją oraz usługami online. Łatwiejsze korzystanie z samochodu umożliwi karta Handfree, pozwalająca na obsługę samochodu bez fizycznego używania kluczyka. Na zewnątrz limitowana seria będzie prezentować się na sportowych 17” felgach aluminiowych. Samochód będzie dostępny między innymi w lakierze białym z czarnym dachem. Ogólnie oferta uwzględnia jeszcze 4 inne wersje kolorystyczne tego modelu.

Fot. Renault

Większy model Renault Kadjar, także może pochwalić się wzbogaconym wyposażeniem. Rozwiązania takie jak pełne LEDowe oświetlenie znajduje się w standardzie. Centrum multimedialne zarządzane będzie przez najnowszą wersję R-Link2. Za odpowiednio dobre nagłośnienie odpowiedzialne będzie system marki BOSE. Tak jak mniejszy model, tak też Kadjar wyróżniać będzie się zmienioną kolorystyką oraz 19” felgami aluminiowymi. Za odpowiednią dobrą temperaturę w samochodzie dbać będzie dwustrefowa automatyczna klimatyzacja.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-07-12 05:50:16
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-limitowana-seria-modeli-Renault-Captur-oraz-Renault-Kadjar

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt