Nowe BMW serii 5 dostarczane jest już do pierwszych klientów

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowe BMW serii 5 dostarczane jest już do pierwszych klientów
Najnowszej generacji model BMW serii 5 w sprzedaży znajduje się od bardzo krótkiego czasu. Do klientów już trafiają pierwsze egzemplarze nowego kluczowego dla niemieckiej marki BMW samochodu. W przypadku pierwszego auta z seryjnej produkcji BMW przygotował dla jego właściciela miłą niespodziankę. Auto przekazane zostało jemu podczas dedykowanego pokazu modelu BMW serii 5 w Monachijskim centrum BMW Welt. Nic nie świadomy klient dopiero na miejscu dowiedział się że jest pierwszym klientem, który otrzymał nową biznesową limuzyną BMW serii 5. W BMW Welt oprócz samych modeli znajduje się duża ilość interaktywnych rozwiązań pozwalające na lepsze poznanie nie tylko samej siódmej generacji samochodu BMW serii 5, ale także część jego historii.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-02-17 10:24:07
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowe-BMW-serii-5-dostarczane-jest-juz-do-pierwszych-klientow

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt