Nowy Opel Combo - Van na 108 sposobów

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Opel Combo - Van na 108 sposobów
Ten niemiecki van to prawdziwy, multifunkcjonalny, mały transportowy samochód do firmy. Dla tego modelu dostępnych jest aż108 wariantów, także każdy powinien znaleźć wersję idealnie przeznaczoną dla siebie. Kolejnym atutem jest szeroka gama silników, co także pozwala na idealne dostosowanie jednostki do zapotrzebowania i rodzaju pracy.


Combo występuje z dwiema wersjami rozstawu osi - z krótkim 2755m lub długim - 3,105m. Oba modele są ponadto dostępne w wydaniu Furgon, 5-osobowej oraz 7-osobowej. Furgon z krótkim rozstawem posiada też wersję z podwyższonym dachem. Dzięki tym różnym wariacjom model sprawdzi się jako samochód rodzinny, oferując dużo miejsca dla pasażerów, jak i bagażu.

Zabudowany furgon Opla Combo może pochwalić się imponującymi parametrami. Samochód jest wstanie przewieźć do jednej tony towaru wraz z kierowcą. Całkowita powierzchnia ładunkowa pomieści do 4,6 m³, obciążenie tylnej osi wytrzymuje do 1,45 tony. Całkowita długość ładunku przy złożonym przednim siedzeniu to 3,4m, maksymalna jego wysokość to 1,55m. Kolejnym udogodnieniem są szerokie drzwi tylne ( 1,455m x 1231m ) i najniższy próg załadowczy na wysokości 55 cm.

Pod maską Opla Combo może się znaleźć jeden z 6 silników. Gama napędów to 4 jednostki wysokoprężne, 1 benzynowa i 1 na sprężony gaz. Silniki wysokoprężne wyposażone są w system start&stop. Kolejnym atutem nowych silników jest ich długa żywotność, a zarazem rzadki przegląd. Napęd benzynowy i gazowy wymaga przeglądu po 30 tyś km, a wysokoprężne dopiero po 35 tyś km.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-09-19 19:07:03
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Opel-Combo-Van-na-108-sposobow

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt