Nowy crossover marki Opel w Genewie w obliczu wielkich zmian

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy crossover marki Opel w Genewie w obliczu wielkich zmian
Opel podczas targów w Genewie był nie małą sensacją. Nie chodzi jednak wyłącznie pod kątem motoryzacyjnym. Wielkie premiery przyćmiło nieco inne wydarzenie, mianowicie przejęcie niemieckiej marki przez grupę PSA. Jednak zanim przejęcie marki Opel będzie miało większy wpływ na nowe modele jeszcze trochę czasu minie. Na ten rok Opel zapowiedział premierę aż 17 modeli jedną z nich to najnowszy crossover Opel Crossland X. Samochód, który zastąpił model Meriva. Jego atuty to wyróżniająca się stylistyka sportowo-użytkowa, duża przestrzeń oraz zaawansowane technologie.


Fot. Opel

Pojemność bagażnika mimo przy niezłożonych siedzeniach wynosi aż 520 litrów. Do tego oferuje dużo przestrzeni zarówno dla siedzących z przodu jak też z tyłu. Do tego dochodzi jeszcze możliwość wzdłużnej regulacji tylnej kanapy w zakresie 15 cm. Auto nie zadba wyłącznie o komfort podróżujących. Opel Crossland X napakowany został ponadto w nowoczesne rozwiązania aktywnego bezpieczeństwa. W razie braku reakcji kierowcy, samochód będzie w stanie zatrzymać auto samodzielnie. Tak aby uniknąć lub zminimalizować szkody wynikające z kolizji. Nie zabraknie także pełnej integracji z multimedialnymi telefonami marki Apple lub tymi wyposażone w system operacyjny Android.

Fot. Opel

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-13 21:15:18
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-crossover-marki-Opel-w-Genewie-w-obliczu-wielkich-zmian

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt