Pierwszy Pickup francuskiego producenta

Rozmiar tesktu A A A
-
Pierwszy Pickup francuskiego producenta
Renault raczej nie kojarzy się z samochodami wyżej zawieszonymi, a tym bardziej z jego najbardziej terenową odnogą Pick-up. Podczas 7 między narodowych targów w Buenos Aires właśnie tego typu samochód został zaprezentowany. Aby osiągnąć końcowy samochód, przerobiony została model Duster, u nas występuje ten samochód pod marką Dacia. Pełna nazwa modelu brzmi Renault Duster Oroch, tak jak jego pierwowzór będzie posiadał 4 pełne drzwi i oferował miejsce 5 dorosłym osobą.


Fot. Renault

Aby osiągnąć ładowność pomiędzy 0.5 do 1 tony Duster Oroch, bez potrzeby zmniejszania pełnej kabiny pasażerskiej został on lekko wydłużony. Najnowszy model Renault ma się pojawić na rynku łacińskim w drugiej połowie 2015 roku. Czy samochód pojawi się także w Europie na razie nie wiadomo, jednak była by to bardzo dobra, a przede wszystkim tania alternatywa do pojazdów tego segmentu. Gdzie większość z konkurencyjnych samochodów zaczyna się w granicy 100 tyś zł netto.

Fot. Renault

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-06-21 10:39:02
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Pierwszy-Pickup-francuskiego-producenta

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt