Polska premiera nowej Toyota RAV4 już 20-21 lutego

Rozmiar tesktu A A A
-
Polska premiera nowej Toyota RAV4 już 20-21 lutego
W dniach 20-21 lutego odbędą się dni otwarte w Toyocie. Podczas tego weekendu do polskich salonów japońskiego producenta zawita nowa odsłona SUV'a RAV4. Cena samochodu na polski rynek ustalona została na 108 900 zł. W tej cenie klient otrzymuje odmienione wnętrze oraz możliwość skorzystania z najnowszych systemów aktywnego bezpieczeństwa. Na pokładzie RAV4 znalazły się także rozwiązania ułatwiające interakcję telefonu z samochodem. Nowej generacji, wyżej zawieszony samochód Toyota RAV4 będzie miał w swojej ofercie także opracowany wspólnie z BMW silnik.


[id_zdjecia2]Nowa jeszcze lepsza RAV4, tak ją przedstawia Toyota. Samochód mimo nie wielu zmian na zewnętrza, wewnątrz otrzymał odmieniony wystrój. Zmiany pozytywnie wpłynęły na komfort. Oferują lepszej jakości materiały, który bardzo pozytywnie wpływają na miły dotyk okrytych nim elementów wewnątrz samochodu. Samochód dostępny będzie w czterech wersjach. Dodatkowo wyposażenie będzie można poprawić dzięki trzem pakietom. Wyżej zawieszony model japońskiego producenta będzie dostępy także w opcji z silnikiem hybrydowym. Dzięki temu dostępność tej technologi znajdziemy już w prawie każdym modelu.

[id_zdjecia3]Podczas dni otwartych, 20-21 lutego będzie można jak na razie zobaczyć samochód z silnikiem benzynowym oraz wysokoprężnym. Model z napędem hybrydowym ma się pojawić na przełomie kwietnia. Samochód oprócz nowego wnętrza otrzymał także opracowaną od podstaw we współpracy z BMW jednostkę wysokoprężną. Silnik z oznaczeniem 2.0 D-4D będzie posiadał moc 143 KM oraz maksymalny moment obrotowy 320Nm. W przypadku silnika benzynowego nie ma zmian, pozostała sprawdzona 2 litrowa konstrukcja o mocy 152 KM i 195 Nm.

[id_zdjecia4]
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-02-17 23:20:54
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Polska-premiera-nowej-Toyota-RAV4-juz-20-21-lutego

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt