Seat Leon X-PERIENCE, wszystkie drogi stoją otwarte

Rozmiar tesktu A A A
-
Seat Leon X-PERIENCE, wszystkie drogi stoją otwarte
Najnowsza odsłona Leona to chyba jedna z najbardziej wyczekiwanych. W portfolio Hiszpańskiego producenta brakowało, rodzinnego wyżej zawieszonego samochodu. Tą lukę idealnie zapełnia nowy Leon X-PERIENCE. Idealnie łącząc w sobie napęd na wszystkie koła, lepsza wyższa pozycja siedzenia jak też pojemność kombi.


Nowy Seat Leon X-PERIENCE to jedno z najładniejszych wyżej zawieszonych Kombi aktualnie produkowanych. Sportowa linia idealnie łączy się plastikowymi listwami ochronnymi w wzdłuż dolnej części nadwozia. Duże nadkola mieszczą w sobie ładne stylistycznie 17” felgi - opcjonalnie dostępne są także 18”. Idealnie w obraz nadwozia hiszpańskiego modelu wpisują się relingi dachowe, które optycznie podwyższają samochód, mimo że urósł tylko o 1,5 cm.

Wewnątrz Seat Leon X-PERIENCE pozostał ten sam, mimo bardziej uniwersalnego użytkowo designu zewnętrznego. Także jednostki pozostałe te same jak w pozostałych modelach Leona, z jednym wyjątkiem napędem na 4 koła. Hiszpański model wyposażony został w sprawdzony przez inne marki grupy VW system napędu na wszystkie osie Haldex piątek generacji. System ten automatycznie w przeciągu kilku milisekund przełącza napęd z przedniej osi na wszystkie koła, gdy wykryje że jedno z kół traci przyczepność. W każdym innym przypadku Leon porusza się wyłącznie za pomocy przedniej osi. Wpływa to między innymi na niskie spalanie samochodu.

Model swoją premierę światową odbędzie podczas zbliżających się targów w Paryżu, jednak w salonach samochód zadebiutuje dopiero w następnym roku.

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-07-10 23:45:06
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Seat-Leon-X-PERIENCE--wszystkie-drogi-stoja-otwarte

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt