Skoda Octavia z licznymi zmianami w 2017 roku

Rozmiar tesktu A A A
-
Skoda Octavia z licznymi zmianami w 2017 roku
Skoda Octavia, najlepiej sprzedający się kompaktowy model na naszym rynku, w marcu 2017 trafi do sprzedaży z licznymi zmianami. Nie będą one dotyczyć jednak wyłącznie wyposażenia. Samochód zaprezentuje się z nową twarzą oraz tyłem. Czeski producent przy okazji wprowadzi nowe dotychczasowo niedostępne rozwiązania do tego modelu. Skoda Octavia wzbogaci się miedzy innymi w systemy aktywnego bezpieczeństwa. Dotychczasowa oferta jednostek będzie nadal opierać się na 9 silnikach, z czego pięć to benzynowe, a cztery wysokoprężne.


Fot. Skoda

Nowa linia Skody Octavia została mocno uproszona, widać to głównie w przedniej części samochodu. Reflektory podzielone zostały na dwie sekcje, do tego doszła technologia Full LED z funkcją świateł adaptacyjnych AFS. Logo marki, które umieszczone zostało na masce zyskało na wymiarze. Skoda Octavia, która wejdzie do sprzedaży od marca 2017 roku, zaprezentuje w sobie całkowicie nowy poziom łączności dzięki Skoda Connect, czyniąc z samochodu hotspot prawdziwego zdarzenia. Do tego samochód wzbogacony zostanie o systemy aktywnego bezpieczeństwa. W opcji znajdą się takie rozwiązania jak Front Assist, rozwiązanie które wykrywa pieszych u potrafi wyhamować automatycznie, monitorowanie martwego punktu czy też rear traffic, które umożliwia łatwe wyjeżdżanie z miejsca parkingowego tyłem. Skoda Octacvia, dzięki tym zmianą jest nie tylko bardziej atrakcyjna, ale reprezentuje sobą wyższą klasę.

Fot. Skoda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-10-28 19:45:55
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Skoda-Octavia-z-licznymi-zmianami-w-2017-roku

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt