Smart poszerza ofertę modeli o nowe bardziej dynamiczne wersje

Rozmiar tesktu A A A
-
Smart poszerza ofertę modeli  o nowe bardziej dynamiczne wersje
Smart wprowadza nowe bardziej dynamiczne wersję swoich modeli. Za najmocniejszą wersję samochodu odpowiedzialna będzie firma tuningowa BRABUS, która zapewni tym samochodom odpowiednią dynamikę oraz wygląd. Nowe odmiany Smart ForTwo, Cabrio albo też ForFour będą oznaczone jako BRABUS i BRABUS Xclusive. Każda z nich będzie wykorzystywała tą samą 109 konną jednostkę z maksymalnym momentem obrotowym 170 Nm. Jest to o 19 KM więcej niż dotychczasowe najmocniejsze odmiany samochodów producenta Smart. Jak na razie nowy smart w wersji BRABUS trafia wyłącznie na niemiecki rynek.


Fot. Smart

Oprócz mocniejszej jednostki napędowej BRABUS przygotował także zmiany wizualne. Tak też w samochodzie pojawiły się dodatkowe bardziej sportowe elementy, takie tak dyfusor czy też sportowe siedzenia BRABUS z czarną wysokogatunkową skórą Nappa z szarymi przeszyciami. Do tego dochodzą także elementy ozdobne takie jak dywaniki z napisem wersji, zmodyfikowana deska rozdzielcza. Wersja BRABUS Xclusive dodatkowo wprowadza do modelu pakiet LEDowy i czujników, podgrzewany fotel kierowcy i pasażera.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-07-09 08:36:01
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Smart-poszerza-oferte-modeli--o-nowe-bardziej-dynamiczne-wersje

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt