Szybkie ładowanie elektrycznego Jaguara I-Pace

Rozmiar tesktu A A A
-
Szybkie ładowanie elektrycznego Jaguara I-Pace
Jaguar to pierwsza marka premium ze starych graczy na rynku, która wprowadzi na rynek samochód elektryczny o zasięgu ponad 500 km na jednym doładowaniu. Samochód pojawić ma się jeszcze w tym roku, a dokładnie 1 marca. Aby zapewnić swoim klientom pełną satysfakcję Jaguar I-Pace przeszedł szereg rygorystycznych testów. Jak wiadomo baterie przy dużym mrozie tracą na swojej pojemności. Dlatego też Jaguar postanowił przetestować użyteczność swoich elektrycznych aut w ekstremalnych temperaturach. Dlatego wybrał się do Arjeplog Szwecja, gdzie panują arktyczne temperatury sięgające do -40 stopni. Auto wyposażone została w dwa tryby ładowania. W zależności od źródła i mocy punktu dostępowego, czas ładowania 80% baterii może wynieść nawet do 45 minut. Oficjalna premiera publiczna finalnej wersji samochodu odbędzie się 8 marca podczas targów w Genewie.


Fot. Jaguar

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-02-16 16:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Szybkie-ladowanie-elektrycznego-Jaguara-I-Pace

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt