Ulepszony Nissan Navara już w lipcu na rynku

Rozmiar tesktu A A A
-
Ulepszony Nissan Navara już w lipcu na rynku
Nissan Navara, to jeden z najpopularniejszych pickupów na świecie oferowany na 109 rynkach, doczekał się odświeżenia. Najnowsza odsłona samochodu do sprzedaży trafi już 1 lipca. Nissan Navara po lekkiej modernizacji otrzymał mocniejszą i o 10% bardziej oszczędną jednostkę napędową 2.3l dCi o poprawionej mocy 160 KM. Maksymalny moment obrotowy zmodernizowanej jednostki wzrósł z 403 Nm do 425 Nm. Do tego dochodzi jeszcze nowa sześciobiegowa manualna skrzynia. Ponadto Japoński pickup zwiększył swoje możliwości holowania jak też ładowność, która w zależności od wersji poprawiła się od 54 do 135 kg.


Fot. Nissan

Samochód w wersji nadwozia KingCab otrzymała nowe tylne zawieszenie. Auto oferowane będzie także z systemem NissanConnect, który połączony jest wraz z 8 calowym dotykowym ekranem. Nowa wersja samochodu może pochwalić się także skróconą drogą hamowania dzięki zastosowaniu hamulców tarczowych na wszystkich czterech kołach. Promocyjne ceny na nową odsłonę modelu Nissan Navara Double Cab w wersji Visia wraz ze zmodernizowaną 160 konną jednostką dCi 2.3l dostępna będzie od 127 720 zł brutto. Najpopularniejsza wersja Tekna z silnikiem dCi 2.3l o mocy 190 KM z automatyczną przekładnią zaczynać będzie się od 167 586 zł brutto.

Fot. Nissan

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-12 14:20:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ulepszony-Nissan-Navara-juz-w-lipcu-na-rynku

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt