Verva Street Racing pierwsze atrakcje

Rozmiar tesktu A A A
-
Verva Street Racing pierwsze atrakcje
17 września na błoniach Stadionu PGE Narodowy odbędzie się już siódma odsłona Verva Street Racing. Tym razem w swoim pierwotnej odsłonie, na wolnym powietrzu. W przeciwieństwie do ostatnich wydarzeń, które miały miejsca na stadionie, wstęp będzie wolny. Odwiedzających czekać będzie duża ilość atrakcji, zarówno dla tych starszych jak też najmłodszych, dopiero dorastających fanów motoryzacji. Jak co roku podczas części zorganizowanej przez Orlen wystąpi wielu znanych kierowców z Polski jak też z zagranicy. Jak co roku nie może zabraknąć także driftu. Tutaj w roli głównej wystąpi Kuba Przygoński ze swoim zespołem STW Drift wraz z wyjątkowym modelem Toyota GT86 o mocy 1068 KM. W tej części programu wystąpi wielu znanych drifterów, ale także nowicjusze jak 11 letni Jaś Borawski. Nie zabraknie także występu grupy akrobacyjnej FMX, oraz widowiskowego Rallycross. Dla osób lubiące wspominać dobre stare czasy pojawią się rajdowe Fiaty 125p. Więcej na temat programu 7 edycji Verva Street Racing już niebawem.


Fot. Verva Street Racing

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-08-13 10:26:39
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Verva-Street-Racing-pierwsze-atrakcje

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt